Pereiti į pagrindinį turinį

Kokios yra verslo klientų kasko draudimo techninės pagalbos kelyje sąlygos?

Įmonės lengvuosius automobilius apdraudus kasko draudimu, techninę pagalbą kelyje suteiksime nemokamai. Ši paslauga pravers ne tik įvykus draudžiamiesiems įvykiams, pvz., avarijai, vagystei, bet ir netikėtai sugedus automobiliui, pasibaigus degalams, sprogus padangai.

Pakaitinio automobilio suteikimo sąlygos:

  • Pakaitinį automobilį suteiksime visam remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis bus tvarkomas „Lietuvos draudimas“ rekomenduojamame servise ir jeigu Jūsų automobilio nebus galima suremontuoti per vieną darbo dieną.
  • Jei dėl sugadinimų Jūsų automobilis negalės dalyvauti eisme nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, pakaitinį automobilį į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje pristatysime per 12 valandų.
  • Jei dėl sugadinimų Jūsų automobilis galės dalyvauti eisme nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, pakaitinį automobilį į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje pristatysime per 12 valandų nuo tada, kai autoservisas turės remontui reikalingas detales ir priims Jūsų automobilį remontui.
  • Tik keliais atvejais pakaitinį automobilį suteiksime ribotam, iki 14 d. laikotarpiui: jei Jūsų automobilis yra tvarkomas ne mūsų rekomenduojamame servise, automobilis yra pavogtas, sugadintas nepataisomai arba įvykis įvykęs užsienyje.
     

Įvykiui įvykus Lietuvoje, skambinkite mums tel. 1828, užsienyje – tel. +370 5 266 6612 bet kuriuo paros metu ir spauskite „1“ – „Pagalba kelyje“ arba „Skubi pagalba namuose“. Išsamias paslaugos teikimo sąlygas rasite čia.

Galioja pagal Kasko draudimo taisykles Nr. 021 (2023-06-13 redakcija, galiojanti nuo 2023-08-01). Taisykles rasite čia.

Atgal