Pereiti į pagrindinį turinį

Eismo įvykio deklaracija

Elektroninė eismo įvykio deklaracija

Patekti į eismo įvykį niekam nėra malonu, tačiau jeigu jau taip atsitiktų, vietoje popierinės eismo įvykio deklaracijos rinkitės elektroninę deklaraciją draudimoivykiai.lt

Atsitikus eismo įvykiui, įvykio deklaraciją galite užpildyti savo išmaniuoju telefonu draudimoivykiai.lt (nebūtina turėti popierinę deklaraciją) – visi duomenys automatiškai bus perduoti „Lietuvos draudimui“.

Svarbu: Pildyti reikia įvykio vietoje, duomenis galima pildyti vienu arba dviem išmaniaisiais įrenginiais, o sistema automatiškai apjungs to paties eismo įvykio duomenis į vieną dokumentą.

 

Popierinė eismo įvykio deklaracija

Neretai pasitaiko, kad autoįvykio metu streso apimti žmonės sutinka su menama kalte arba netiksliai aprašo įvykio aplinkybes. Todėl labai svarbu iš anksto susipažinti su eismo įvykio deklaracija ir žinoti, kaip ją teisingai užpildyti.

Eismo įvykiui nutikus Lietuvoje rekomenduojame pildyti elektroninę eismo įvykio deklaraciją.

Eismo įvykiui nutikus užsienyje gali būti pildoma tiek lietuviška, tiek kitos Europos Sąjungos narės valstybėje išduota deklaracija. Prieš vykstant į užsienį rekomenduojame atsispausdinti kelis eismo įvykio deklaracijos vienetus. Detalesnę informaciją, ką reikia daryti nutikus eismo įvykiui užsienyje, rasite šioje atmintinėje.