You are here

Medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas

Ši paslauga atlygins Jūsų nuostolius už gydymo išlaidas užsienyje ir, jei prireiks – pervežimą į Lietuvą.

Keliaujant gali nutikti bet kas: užklupti netikėta liga ar nelaimingas atsitikimas. Tokiu metu ypač svarbi greita ir kokybiška medicininė pagalba. Turėdami medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimą kreipkitės į bet kurią valstybinę ar privačią medicinos įstaigą pagalbos ir būkite ramūs – šis draudimas užtikrina, kad patirtas išlaidas Jums grįžus į Lietuvą apmokėsime.
Jei trauma ar susirgimas sudėtingas, bus pasirūpinta ir parvežimu į ligoninę Lietuvoje ar nuolat gyvenamoje šalyje, jei pervežimas neviršys pervežimo į Lietuvą išlaidų.

Kodėl verta draustis?

  • Atsitikus nelaimei užsienyje galėsite kreiptis skubios medicininės pagalbos į bet kurią artimiausią gydymo įstaigoje užsienyje - išlaidas apmokėsime mes.

Apsidrauskite internetu arba skambinkite tel. 1828

MŪSŲ EKSPERTO PATARIMAI:

  • Būtinai surinkite visus medicininius dokumentus bei sąskaitas. Grįžę į Lietuvą, skambinkite mums tel. 1828, užregistruokite įvykį ir pateikite dokumentus. Remdamiesi jais galėsime apskaičiuoti išmoką.
  • Jei neturite galimybių susimokėti arba esate guldomas į ligoninę, pvz.: operacijai, prieš pradėdami gydytis susisiekite su mumis arba mūsų partneriu. Kontaktus rasite kelionių draudimo atmintinėje, kurią gaunate kartu su draudimo polisu.
  • Jei gydymo išlaidos neviršija 300 EUR, rekomenduojame sumokėti patiems.