Pereiti į pagrindinį turinį

„Lietuvos draudimas“ turi naują Personalo vadovę Ritą Šimkutę

2022-07-25

Didžiausios ir ilgiausią patirtį Lietuvoje turinčios ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ Personalo departamento vadovės poziciją nuo šiol užima Rita Šimkutė. Ji pakeitė daugiau nei porą dešimtmečių šiose pareigose dirbusią Virginiją Mikutaitę.

Rita Šimkutė bendrovėje dirba daugiau nei 18 metų ir yra dar vienas „Lietuvos draudimo“ vidinės karjeros sėkmės pavyzdys. 2004 metais pradėjusi dirbti kaip marketingo specialistė, pastaruosius dešimt metų vadovavo Strategijos, klientų ir marketingo departamento Prekės ženklo ir klientų patirties valdymo skyriui.

Tarp Ritos vadovaujamo padalinio atsakomybių buvo beveik 600 tūkst. bendrovės klientų patirties valdymas, marketingo strategijų kūrimas, tyrimai, taip pat prekės ženklo stiprinimas ir žinomumo išlaikymas, kiti su įmonės veiklos efektyvumu ir naujomis galimybėmis rinkoje susiję projektai. Tyrimai rodo, kad „Lietuvos draudimo“ prekės ženklą daug metų Lietuvos gyventojai vertina palankiausiai ir laiko patikimiausiu draudimo sektoriaus prekės ženklu.

Pasak Ritos Šimkutės, jai svarbu išlaikyti ir toliau stiprinti „Lietuvos draudimo“ vertybes bei kultūrą.

„Tai svarbu tam, kad mes kartu kurtume bendrą erdvę, kurioje gera dirbti. Ir tai jau nebūtinai bus tik fizinė erdvė. Šiandienos aktualijos mums atneša naujus iššūkius – prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Kyla klausimai, kaip sukurti bendrumą darbuojantis nuotoliniu, hibridiniu būdu.

Kas tada yra įmonė ir darbuotojai? Ieškoti atsakymų į klausimus ir naujų buvimo kartu formų bei bendrų, visiems naudingų vardiklių. Kokios kompetencijos reikalingos? Kaip jas užsiauginti, išsiugdyti? Kaip augti visiems kartu, auginant visą organizaciją? Manau, kad tai tik keletas klausimų, su kuriais ateinu,“ – tokius artimiausio laikotarpio tikslus sau kelia naujoji vadovė.

Vidinę karjerą šiemet padarė jau 52 darbuotojai

Pernai veiklos šimtmetį minėjusioje draudimo bendrovėje dirba apie 900 darbuotojų. Jų savanoriška kaita daug mažesnė už Lietuvos vidurkį ir nesiekia net 10 proc. per metus. Darbuotojai vidutiniškai čia dirba daugiau nei 10 metų bei turi visas galimybes eiti vidinės karjeros laiptais tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

Jau vien šiemet „Lietuvos draudime“ tokių žmonių yra net 52, pernai tuo pat metu buvo 51. Kasmet tokių darbuotojų susidaro apie 10 proc.  Specialios iniciatyvos, kaip kad „Vidinė karjera – misija įmanoma“, talentų ugdymo programos, emocinės ir fizinės sveikatos programa „Jaučiuosi gerai“, išskiria „Lietuvos draudimą“ iš kitų šalies įmonių kaip bendrovę, kurioje darbuotojų lojalumas prekės ženklui yra itin aukštas.

Praėjusių metų  pabaigoje įmonė, pasitvirtinusi naują strategiją 2022–2024 metams, joje įsivardino tikslus ne tik toliau vykdyti nuoseklią veiklą, siekiant stabilaus augimo bei geriausios klientų patirties, bet ir  toliau kryptingai investuoti į darbuotojų visoje Lietuvoje kompetencijas ir gerovę.

Atgal