Pereiti į pagrindinį turinį

Nuo liepos 1 dienos keičiasi PZU Baltic Finansų direktorius

2020-06-30

Nuo liepos 1-osios keičiasi PZU Grupės Baltijos šalių Finansų direktorius, atsakingas už „Lietuvos draudimo“, įskaitant Estijos filialą, PZU gyvybės draudimo ir Balta (Latvija) finansų ir aktuarų sritį. Į šias pareigas paskirtas Arūnas Rumskas, jis pakeis Rafal Piotr Rybkowski, iki šiol vadovavusį visų PZU grupės valdomų kompanijų Baltijos šalyse finansams.

„Lietuvos draudimo“ Stebėtojų tarybos pirmininkė Katarzyna Galus, pristatydama pokytį, dėkojo R. P. Rybkowski už efektyvų finansų ir aktuarų sričių valdymą bei labai gerų finansinių rezultatų visose PZU valdomose Baltijos šalių įmonėse pasiekimą. R. P. Rybkowski nusprendė save realizuoti kitose profesinėse ir asmeninėse srityse.

Naujai paskirtas PZU Baltic Finansų direktorius Arūnas Rumskas yra baigęs Ekonomikos ir vadybos studijas Vilniaus Universitete, Aktuarijos studijas Varšuvos Universitete ir turi EMBA laipsnį vadybos srityje Baltic Management Institute (BMI), Vilniuje. Jis yra sukaupęs dvidešimt keturių metų patirtį draudimo sektoriuje, pastaruosius devynerius metus jis dirbo draudimo bendrovės Aviva Poland, antros pagal dydį draudimo įmonių grupės Lenkijoje, Valdybos pirmininko pavaduotoju.

Arūnas Rumskas

„Draudimo srityje dirbu jau 24 metus. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis dirbant Lietuvos ir kitų šalių draudimo rinkose leis man kartu su „Lietuvos draudimo“, „Baltos“, Estijos ir PZU gyvybės draudimo kolegomis sukurti didžiausią vertę ir efektyviai valdyti šių kompanijų finansų sritį. „Lietuvos draudimas“ ir „Balta“ savo rinkose yra lyderės, ne mažiau ambicingos yra ir Estijos bei PZU gyvybės draudimo kompanijos, todėl būti atsakingam už jų finansus man yra svarbus mano patirties pripažinimas“, - apie naują savo karjeros etapą sako Arūnas Rumskas.

„Lietuvos draudimo“ Stebėtojų taryba pasiūlė Arūno Rumsko kandidatūrą į „Lietuvos draudimo“ valdybos narius, šiam sprendimui dar turės pritarti Lietuvos bankas.

„Lietuvos draudimas” yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Lietuvoje, turinti filialą Estijoje – PZU Eesti. Bendrovės akcijos priklauso vienai didžiausių draudimo grupių Vidurio Europoje – PZU Grupei. „Lietuvos draudimas” 2019 metais užėmė 30,2 proc. Lietuvos rinkos, Estijos filialas – 16 proc. Estijos rinkos. „Lietuvos draudimo” pasirašytos įmokos 2019 metais siekė  267 milijonus eurų, bendrovė abejose savo rinkose uždirbo 21,5 mln. eurų grynojo pelno.

Atgal