Pereiti į pagrindinį turinį

Prie augančios nuomos rinkos prisitaiko ir draudimas – kartu su startuoliu pristato specializuotą produktą

2021-07-07

NT nuomos rinkai augant, daugiau galimybių saugoti turtą turi ir nuomotojai bei nuomininkai. „Lietuvos draudimas“ sukūrė naują specializuotą ilgalaikės nuomos draudimą, kurį, drauge su lietuvių proptech startuoliu „Properenty.lt“, pristato klientams. Produktas leis nuomotojui apsidrausti net nuo laikino pajamų negavimo, o nuomininkui –  nuo gyvenimiškų nelaimių, kurių nuostolių iki šiol nepadengdavo joks NT draudimas.

„Mūsų tikslas – modernizuoti Lietuvos NT nuomos rinką, pasiūlant pažangiausią įrankį efektyviai NT nuomai. O taip pat siekiame kurti pridėtinę vertę, pritaikydami pasaulyje pasiteisinusias praktikas. Specializuotas ilgalaikės nuomos draudimas, įprastas tokiose didelėse rinkose kaip Didžioji Britanija ar JAV, yra ne tik patogumo klausimas – NT nuomotojui jis padeda spręsti ilgalaikius verslo iššūkius, o nuomininkui suteikia saugumo jausmą“, – sako „Properenty.lt“ vadovas Andrius Čepkus.  

„Jau kurį laiką NT rinkoje stebime rekordinius pardavimus. Natūralu, kad dalis „šluojamo“ nekilnojamo turto bus skirta būtent ilgalaikei nuomai, todėl tikime, jog siūlomas ilgalaikės nuomos draudimo sprendimas bus ypatingai aktualus, o pasiūlę jį per partnerio platformą, pasieksime būtent tikslinę klientų auditoriją“, – sako „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento direktorius Raimondas Geleževičius.

Specializuotas ilgalaikės nuomos draudimas naudingas tiek nuomotojui, tiek nuomininkui – vienam padedama jaustis saugiai dėl kitam asmeniui perleidžiamo naudotis turto, o štai nuomininkas turi galimybę apsidrausti nuo netikėtų situacijų namuose, kai žala padaroma savininko arba asmeniniam turtui.

Nekilnojamo turto nuomotojai gali apdrausti nuomojamą pastatą su visu jame esančiu turtu: nuo langų, sienų, santechnikos iki  baldų ar buitinės technikos. Specialus draudimas taip pat kompensuos ir nuostolius, patirtus negaunant pajamų iš nuomos, pavyzdžiui, jei nuoma negalima dėl nuomininko padarytos žalos.  

Tuo tarpu nuomininkas apdrausti gali savo asmeninius daiktus, o taip pat ir savo civilinę atsakomybę prieš būsto savininką ar kaimynus nelaimingų atsitikimų atveju, kaip, pavyzdžiui, kaimynų būsto užliejimas, netyčinis būsto baldų ar įrangos apgadinimas ir kitų atvejų.

Draudimą įsigyti galime internetu „Properenty.lt“ platformoje arba bet kuriame „Lietuvos draudimo“ skyriuje.

„Properenty.lt“ yra lietuvių startuolis, vystantis išmanios NT nuomos platformą, orientuotą į ilgalaikės nuomos procesų efektyvinimą ir vartotojo, t.y. nuomininko, patirties gerinimą. Ši platforma – tai įrankis, siekiantiems automatizuoti nuomos administravimą ir patogiai valdyti viską vienoje vietoje.

Atgal