Pereiti į pagrindinį turinį

NUOMOJAMO BŪSTO DRAUDIMAS SAVININKUI

Būsto draudimas apsaugos Jūsų nuomojamą būstą nuo vandens, ugnies, vagystės, gamtos jėgų, elektros įtampos svyravimų, stiklo dūžio ir kitų netikėtų įvykių padarytų nuostolių.

Pasirinkus maksimalų variantą gausite plačiausios apsaugos draudimą ir atlyginsime nuomos pajamų netekimą dėl draudžiamojo įvykio. Taip pat apsaugosite savo būstą nuo tyčinių ir netyčinių nuomininko veiksmų (pasirinkę maksimalų variantą).

   
Pastatų draudimas Standartinis variantas
Namų turto draudimas Maksimalus variantas
10 000 Eur
Būsto valdytojo civilinė atsakomybė
(galioja ir nuomininkui valdant jūsų turtą)
Iki 7 500 Eur
Plačiausios apsaugos draudimas savininkui arba nuomininkui
netyčia padarius žalą namų turtui
+

*Nuomininkui priklausantis turtas nėra draudžiamas.
**Mokama iki 1 000 Eur, kai būstas negali būti apgyvendintas, kol nebus pašalinti įvykio padariniai ir kol objektas bus atstatytas, bet ne ilgiau nei 3 mėnesių laikotarpiui.

Reikia specifinės apsaugos, kitokios nei galima įsigyti internetu?
Gaukite individualų pasiūlymą arba skambinkite tel. 1828.

Primename, kad joks draudimas neapima visų įmanomų atvejų, todėl išsamiau apie draudžiamuosius ir nedraudžiamuosius įvykius pasikonsultuokite su „Lietuvos draudimo“ atstovais.

Pasiūlymas galioja fiziniams „Lietuvos draudimo“ klientams, nuo 2021-04-16 sudariusiems metinę namų turto draudimo sutartį su pažymėta nuomos rizika ir sumokėjusiems draudimo įmoką arba jos dalį. Pasiūlymo sąlygos taikomos tik pasirinkus nuomos riziką. Metinę įmoką galima sumokėti vienu kartu, skaidyti į kelis mokėjimus arba mokėti kas mėnesį, pasirinkus el. sąskaitą.