Pereiti į pagrindinį turinį
Kortelių skaitytuvas

Kelionės draudimas su banko kortele: kaip tai veikia?

Tomas prieš porą mėnesių įsigijo kreditinę kortelę. Jam patiko viena iš jos teikiamų galimybių – kelionių draudimas. Kadangi Tomas dažnai keliauja, saugumas užsienyje jam yra aktuali tema.

Tačiau užsisakęs naujos kelionės bilietus, Tomas suabejojo – ar išties kreditinės kortelės teikiamas draudimas yra toks pats, koks būna užsisakius iš draudimo bendrovės?

Kadangi kartą jau buvo praradęs bagažą, Tomas pasidomėjo, ar kreditinė kortelė jį nuo to draudžia. Pasirodo, jo turima MasterCard Classic Tomui suteikia reikiamą apsaugą, tačiau mažesnėmis sumomis nei Tomas norėtų. Tad Tomas papildomai užsisakė mūsų kelionių draudimą.

Keliaudami, svarbiausius daiktus visada laikykite prie savęs, kad ir ką beveiktumėte.

#LDpaprastai

Sudarant sutartį, Tomas nurodė, kad važiuoja su žmona slidinėti, tad papildomai užsisakė ir civilinės atsakomybės draudimą. Tai vyras nusprendė padaryti, nes yra girdėjęs ne vieną istoriją, kaip slidinėdami jo draugai netyčia sugadino kitų žmonių snieglentes arba juos sužalojo. Mes patariame pasitikrinti, ar draudžiami šie punktai ir kokios draudimo sumos:

  • medicininių išlaidų,
  • nenumatytų kelionės išlaidų,
  • bagažo,
  • civilinės atsakomybės,
  • nelaimingų atsitikimų.

Pridėsime, kad kreditinės kortelės suteikiamas kelionių draudimas taip pat priklauso nuo kiekvieno banko sąlygų, ir skiriasi pagal kortelės tipą bei banko siūlomus variantus. Dauguma kortelių suteikia visą arba beveik visą minėtų rizikų paketą, tad, prieš keliaudami, gerai pasitikrinkite savo turimos kredito kortelės sąlygas. Atkreipkite dėmesį į draudimo sumas, nes gydymas svečiose šalyse gali labai brangiai kainuoti, keli pastarųjų metų mūsų turėti pavyzdžiai: traumos, komplikacijų gydymas ir kliento pargabenimas į Lietuvą iš Ispanijos kainavo 75 tūkstančius eurų; kitą klientą JAV užklupęs ūmus susirgimas pareikalavo gydymo, kainavusio 90 tūkstančius eurų; Tailande į avariją patekęs klientas ligoninėje praleido mėnesį – gydymo išlaidos siekė 160 tūkstančių eurų.

Kelionių draudimas per kelias minutes

Ruošiatės keliauti? O ar jau pasirūpinote kelionės draudimu? Jeigu ne, tai galite padaryti per kelias minutes.