Pereiti į pagrindinį turinį
Saulės kolektorius

Prisidėk prie pokyčių su tvariais būsto draudimo produktais. Kokius pasirinkimus siūlome?

Klimato kaitos padarinius šiandien pastebime praktiškai visi. Įkvėpti noro daryti pokyčius, pradedame aktyviau rūšiuoti, atsakingiau vertinti savo CO2 pėdsaką. Gal ir Jūs svarstote prisidėti prie tvaresnio rytojaus ant stogo įsirengdami saulės kolektorių, tačiau vakar kaimyno kolektorių sudaužiusi kruša sukėlė sumaištį ir abejonių? Leiskite nuvyti abejones į šalį, nes „Lietuvos draudimas“ draudžia tvarius sprendimus!

Iki 2024 m. „Lietuvos draudimas“ siekia skirti ne mažiau kaip 1 % draudimo veiklos rezultato (UWR) ekologiškiems, tvariems draudimo produktams, pasiūlymams, segmentams arba žaliosioms technologijoms.

#LDpaprastai

Remdami žaliąsias technologijas, siūlome būsto draudimą, kuris apima tvarumą palaikančius įrenginius.

Į pastatų draudimą įtraukiami šie objektai:

Saulės elektrinės ir kolektoriai

Lietuvos energetikos agentūros duomenimis, saulės elektrinių paklausa Lietuvoje kiekvienais metais auga. Pavyzdžiui, 2022 m. jų įrengta net 116 % daugiau nei 2021 m.!

Daugiausia nuostolių saulės elektrinėms ir kolektoriams padaro stichinės nelaimės. „Lietuvos draudimo“ duomenimis, 2022 m. stichinės nelaimės sudarė 81 % registruotų žalų.

Svarbu žinoti: draudžiami elektrinės ir kolektoriai, esantys ant nuosavo namo stogo ar gyvenamojo namo kiemo teritorijoje. Svarbu apie tai pranešti draudimo konsultantui, kad jis galėtų tinkamai įvertinti draudimo apsaugos poreikį.

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Šiuo metu elektromobiliai labiau populiarėja didžiuosiuose miestuose, o viešų įkrovimo stotelių Lietuvoje dar nėra daug. Todėl elektromobilių vairuotojams paranku įkrovimo stoteles įsirengti prie savo namų.

Įkrovimo stotelės gali nukentėti, kaip ir bet kuris kitas namų turtas. Pastaraisiais metais namams ir jų turtui daug nuostolių pridaro stichinės nelaimės, todėl apie pastatų apsaugą – įtraukiant ir elektromobilių įkrovimo stoteles – verta pagalvoti jau dabar.

Svarbu žinoti: apdraudžiama, jeigu stotelė sumontuota draudėjui priklausančiame apdraustame pastate ar patalpoje. Elektromobilių įkrovimo stotelės priskiriamos pastato inžineriniams tinklams – informuokite apie tai savo konsultantą, kad tinkamai parinktų draudimo apsaugą. 

Į namų turto draudimą įtraukiami objektai:

Dviračiai, paspirtukai

Aktyvaus laisvalaikio leidimo ir tvaraus judumo kultūrą „Lietuvos draudimas“ skatina ir tarp savo darbuotojų, ir tarp klientų. Taigi taikome geras ir patogias dviračių, paspirtukų ir kt. draudimo sąlygas.

Mūsų duomenimis, 2022 m. pirmąjį pusmetį dėl dviračių ir paspirtukų vagysčių klientai patyrė daugiau kaip 63 tūkst. eurų nuostolių – dvigubai daugiau nei 2021 m. pirmąjį pusmetį. Iš viso per metus užregistruojame daugiau nei 100 vagysčių, be to, jų skaičius kasmet auga. Ypač aktyviai ilgapirščiai sukasi vasarą – liepos mėnesį.

Nuo vagystės draudžiami ne tik namuose laikomi, bet ir prie stacionarų įtvirtinimų už namų ribų (automobilio laikiklyje, laiptinėje, prie parduotuvės ir pan.) pritvirtinti ar prirakinti dviračiai, riedžiai ir paspirtukai, vaiko arba neįgaliojo vežimėliai.

Sužinok daugiau apie būsto draudimą

Apsidraudus bus ramiau dėl namų ir juose esančio turto saugumo – galite apdrausti savo kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą bei apsisaugoti nuo padarytos žalos kitiems.