Pereiti į pagrindinį turinį

IŠMOKITE SUTEIKTI PIRMĄJĄ PAGALBĄ

Tik vienas iš 10 gyventojų mokėtų suteikti pirmąją pagalbą (KOG atliktas tyrimas, apklausiant 700 18-64 amžiaus Lietuvos gyventojų, 2023).

Draudimas – tai pažadas, kad, kai prireiks pagalbos, ji bus suteikta. Tačiau gyvenime yra momentų, kai pagalbos reikia nedelsiant, kai kelios minutės gali išgelbėti gyvybę. Mums svarbu, kad Lietuvos žmonės gebėtų greitai priimti sprendimą, ką ir kaip daryti, jei staiga prireiktų suteikti pagalbą šalia esančiajam. Tuo tikslu „Lietuvos draudimas“ kviečia sustiprinti žinias, galinčias išsaugoti gyvybę – kviečiame registruotis į pirmosios pagalbos mokymus, organizuojamus „Raudonojo kryžiaus“.

Norėdami registruotis į praktinius „Raudonojo kryžiaus“ organizuojamus mokymus (mokami 3,5 val. mokymai, išduodamas pirmosios pagalbos kursų išklausymo pažymėjimas, praktiniai užsiėmimai), rinkitės „Pagrindiniai pirmosios pagalbos mokymai“.

Jau padovanojome pirmosios pagalbos paskaitas 1000 žmonių

Paskaitų metu klausytojai supažindinami su pagrindiniais pirmosios pagalbos teikimo principais. „Raudonojo kryžiaus“ specialistai išmoko atpažinti nelaimės pobūdį, įvertinti nukentėjusiojo būklę, pasirūpinti savo saugumu. Taip pat klausytojai gali sužinoti, kaip elgtis asmeniui užspringus, smarkiai kraujuojant, kaip taisyklingai atlikti pradinį suaugusiojo gaivinimą ir naudoti automatinį išorinį defibriliatorių. 

 
 

Daugiau apie pirmąją pagalbą

Per pastaruosius metus „Lietuvos draudimas“ jau padovanojo pirmosios pagalbos mokymus daugiau nei 3000 žmonių.

  • 20 miestų, kuriuose vyko mokymai
  • 300 mokymų
  • 3000 apmokytų žmonių visoje Lietuvoje

 

Negalite atvykti į mokymus? Atnaujinkite žinias peržiūrėdami pirmosios pagalbos instrukcijas arba atsisiųskite pirmosios pagalbos atmintinę

 

Pradinis gaivinimas:

 

Pagalba užspringus:

 

Kraujavimo stabdymas: