You are here

Techninė pagalba „Plius"

Pagalbos sulauksite ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje* – dirbame Jums 24 val. per parą 7 dienas per savaitę. Tik 15 Eur metams!

Gaukite dar platesnę techninės pagalbos paslaugą. Pavyzdžiui, naudokitės pakaitiniu automobiliu net iki 5 dienų, kol bus remontuojamas jūsiškis. Keliaukite drąsiai – paslaugą teikiame ir Europoje.

Nutikus įvykiui:

  • Lietuvoje skambinkite 1828 ir pasirinkite „1“ – „Pagalba kelyje“ arba „Skubi pagalba namuose“. Ragelį kelsime bet kuriuo paros metu.
  • užsienyje skambinkite mums tel. + 370 5 266 6612 bet kuriuo paros metu ir spauskite „1“ – „Techninė pagalba kelyje KASKO klientams“.

* Tech. pagalba „Plius“ teikiama šių šalių teritorijoje: Airijoje, Albanijoje, Andoroje, Austrijoje, Baltarusijoje, Belgijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Gibraltare, Graikijoje, Islandijoje, Ispanijoje, išskyrus Kanarų ir Balearų salas, Italijoje, išskyrus Sicilijos ir Sardinijos salas, Jungtinėje Karalystėje, Juodkalnijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Makedonijoje, Moldovoje, Monake, Norvegijoje, Olandijoje, Portugalijoje, išskyrus Azorų salas ir Madeirą, Prancūzijoje, išskyrus Korsiką, Rumunijoje, Rusijoje (tik europinėje dalyje iki Uralo kalnų), San Marine, Serbijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Turkijoje (tik europinėje dalyje), Ukrainoje, Vatikane, Vengrijoje, Vokietijoje.

Svarbu žinoti

Apsidrauskite internetu arba skambinkite tel. 1828