Pereiti į pagrindinį turinį
Dviračiai

Kuo asmens civilinės atsakomybės draudimas skiriasi nuo asmens draudimo?

Lėkti dviračiu nuo kalno – labai smagu. Tačiau smagumas gali išgaruoti akimirksniu, jeigu greitis labai didelis, dviratį sunku suvaldyti, o priekyje – medinė sodybos tvora. Tadas atsimena kai bandė sustoti, bet rėžėsi ir apgadino svetimos sodybos tvorą, sulankstė savo dviratį ir susilaužė ranką. Būtent tada jis išsiaiškino, kuo skiriasi asmens draudimas nuo asmens civilinės atsakomybės draudimo.

Asmens draudimas suteikia finansinę pagalbą, kai kas nors nutinka Jums ar šiuo draudimu apdraustiems šeimos nariams. Kaulų lūžiai, išnirimai, galvos ir nugaros smegenų traumos, kritinės ligos ar kiti sveikatos sutrikimai – tai dažniausi atvejai, kai žmogui atlyginama žala pagal asmens draudimą. Ši paslauga galioja 24/7 visame pasaulyje, o išmoka gaunama greitai – 3 iš 4 žalų atlyginame per 14 dienų.

Kita mūsų paslauga – asmens civilinės atsakomybės draudimas – užtikrina, kad bus atlyginta Jūsų, Jūsų šeimos narių ar augintinių padaryta žala kitų žmonių sveikatai ar turtui. Ji galioja tuo atveju, jei Jūs ar apdrausti Jūsų šeimos nariai pripažįsta savo veiksmais sukėlę žalą, sugadinę kitų turtą, o mes atlyginame nuostolius nukentėjusiesiems.

Taigi, dviračiu netyčia apgadinta svetima tvora – tik vienas iš daugybės atvejų, kai kitam sukelta žala atlyginama pagal asmens civilinės atsakomybės draudimą. O Tado patirta trauma - rankos lūžis, yra draudžiamasis įvykis, numatytas asmens draudimo sutartyje.

Asmens civilinės atsakomybės draudimas ir asmens draudimas – dvi skirtingos paslaugos, tačiau jos gali būti įsigyjamos kartu.

#LDpaprastai

Būtent tokį paslaugų derinį buvo pasirinkęs ir Tadas, kurį mes apsaugojome nuo didesnių rūpesčių.

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Tai draudimas padėsiantis apsisaugoti nuo finansinės naštos, kai jūs, jūsų šeimos narys ar augintinis padarys žalą tretiesiams asmenims