Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip apmokėti sąskaitą už draudimą?

1. Prisijungę prie savitarnos, pagrindiniame lange galite matyti, ar turite laukiamų mokėjimų.


2. Paspaudę mygtuką „Apmokėti“ arba puslapio viršuje pasirinkę skiltį MANO MOKĖJIMAI, o tada – BŪSIMI MOKĖJIMAI, pamatysite, už kokias draudimo apsaugas turite sumokėti įmokas.


3. Jūsų patogumui – jei turite kelis laukiančius mokėjimus, galite vienu kartu paspaudę mygtuką „Apmokėti viską“.


4. Paspaudę mygtuką „Apmokėti“ arba „Apmokėti viską“, pasirinkite Jums tinkamiausią mokėjimo būdą ir spauskite mygtuką „Tęsti mokėjimą“. Priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo, atlikite reikiamus veiksmus ir apmokėsite įmokas.

 

Daugiau apie automatinį mokėjimą:

Mokėjimas kortele

Pasirinkus būdą Mokėjimo kortelė, atveriamas kitas langas, kuriame galėsite pasirinkti automatinio mokėjimo dažnį ir mokėjimo kortelę, iš kurios bus nurašomas mokėjimas. Tuomet, perskaitę taisykles ir patvirtinę, kad su jomis sutinkate, spauskite „Tęsti mokėjimą“.

Po to, kai paspausite mygtuką „Tęsti mokėjimą“, bus aktyvuotas automatinis mokėjimas ir ekrane matysite tai patvirtinantį pranešimą.

 

E. sąskaita

Pasirinkus būdą E. sąskaita atveriamas kitas langas, kuriame galėsite pasirinkti automatinio mokėjimo dažnį ir sąskaitą, iš kurios bus nurašomas mokėjimas. Tuomet, perskaitę taisykles ir patvirtinę, kad su jomis sutinkate, spauskite „Tęsti mokėjimą“.

Atvertame naujame lange rasite skiltį „Dokumentų pasirašymas“ – joje galite pasirinkti, kuriuo būdu pasirašysite dokumentą. Pasirinkę spauskite „Pasirašyti“. Tuomet pažymėkite, kad sutinkate su e. sąskaitų taisyklėmis, ir spauskite mygtuką „Patvirtinti“.

 

Atgal