Pereiti į pagrindinį turinį

„Lietuvos draudimui“ − metų darbovietės apdovanojimas

2024-01-19
Kęstutis Šerpytis

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose (NAVA), kuriuos kasmet organizuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, bendrovė „Lietuvos draudimas“ buvo pripažinta Metų darboviete. Apdovanojimas „Lietuvos draudimui“ įteiktas didelių įmonių kategorijoje už ilgą ir nuoseklų darbą, atliepiant darbuotojų poreikių įvairovę.

„Būti pripažintiems metų darboviete mums yra labai svarbus įvertinimas, rodantis, kad einame teisingu keliu. Nuolat investuojame į patrauklių darbo sąlygų darbuotojams kūrimą, ir šie mūsų žingsniai duoda vaisių ilgalaikėje perspektyvoje. Bendrovėje dirba arti 1000 žmonių, jie išsibarstę po įvairius šalies regionus, tačiau tai netrukdo kurti įtraukią ir motyvuojančią darbo aplinką - beveik penktadalis darbuotojų mūsų bendrovėje dirba 20 metų ir ilgiau“, − sako „Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius Kęstutis Šerpytis. 

Skirdama metų darbovietės apdovanojimą, NAVA vertinimo komisija išskyrė „Lietuvos draudimo“ darbuotojams kuriamas darbo sąlygas ir aplinką. Tai yra, hibridinį darbo modelį ir galimybę rinktis lankstų darbo grafiką, iki 182 d. per metus trunkančių darbostogų Europoje galimybę, darbuotojų poreikių atliepimą įrengiant naują bendrovės biurą B10 Vilniuje, papildomai suteikiamas naudas ir socialines garantijas bei sveikatingumo, mokymų, savanorystės iniciatyvas.

Sausio 18 d. iškilmingame renginyje Valdovų rūmuose buvo paskelbtos atsakingiausios Lietuvos įmonės šiose nominacijose – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Saugumą ir palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“, „Įvairovę skatinanti darbovietė“. Iš viso už 2023 metų veiklas buvo apdovanotos 14 Lietuvos įmonių, apdovanojimams gauti buvo pateikta beveik 80 paraiškų. 

Verslo „Oskarais“ vadinamus apdovanojimus nuo 2008 metų organizuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Šiais apdovanojimais norima atkreipti dėmesį į įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui, bei siekiama skatinti šalies įmones savo veikloje diegti socialinės atsakomybės principus.

2022 m. „Lietuvos draudimas“ NAVA apdovanojimuose didelių įmonių kategorijoje buvo pripažintas kaip Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė.

Atgal