Pereiti į pagrindinį turinį
Bėgimas

Bėgiodamas pasitempiau čiurną, ar gausiu išmoką?

Tomas po darbo atsipalaiduoja bėgiodamas. Deja, vakar jis stipriai pasitempė čiurną. Gydytojas paskyrė savaitės laiko gydymą namuose, rekomendavo naudoti elastinį tvarstį ir tepalą nuo uždegimo.

Tomas yra apsidraudęs asmens draudimu. Jis domisi, ar šiuo atveju gaus išmoką iš draudimo?

Atsakymas – taip. Svarbu tai, kad gydytojas Tomui skyrė gydymą: pasiūlė čiurną sutvirtinti elastiniu tvarsčiu ir traumą gydyti nurodė ne mažiau kaip 7 dienas.

Draudimas visuomet remiasi medicininiais dokumentais ir gydytojų išvadomis, todėl ir šiuo atveju gydytojo išvada ir skirtas gydymas buvo pagrindas nustatant ar įvykis draudžiamasis ir ar bus mokama draudimo išmoka.

#LDpaprastai

Patyrus čiurnos traumą Tomui išmokėta draudimo išmoka priklauso nuo to, kokią draudimo sumą buvo pasirinkęs Tomas, drausdamasis asmens draudimu.

Verta prisiminti, kad asmens draudimo apsauga galioja ir neprofesionaliai sportuojant. Pavyzdžiui, bėgiojant, žaidžiant krepšinį ar futbolą, slidinėjant ir dalyvaujant mėgėjų varžybose. 

Visi draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai yra nurodyti jūsų draudimo liudijime ir asmens draudimo taisyklėse. Šiuose dokumentuose rasite ir nustatytas išmokų ribas – kokio dydžio nuostolius mes atlyginame.

Savitarna

Tikslias savo draudimo sutarties sąlygas galite matyti savitarnoje.