Pereiti į pagrindinį turinį
Šeimos draudimas

Kada drausti šeimą – prieš ar po santuokos?

Domas su Egle – darni ir laiminga šeima, kuri rūpinasi savo mažąja Gabriele. Neseniai atšventę dukros gimtadienį, jiedu nusprendė du dalykus. Pirma – susituokti ir taip padaryti šventę visai giminei. Antra – apsidrausti, nes yra atsakingi ir nori, kad, nutikus nelaimei, visi trys būtų finansiškai saugūs.

Tačiau vestuvės – dar tik po metų. Kada šeimai draustis? Ar pasikeistų draudimo sąlygos ir sutarties tipas po vestuvių, jeigu Domas su Egle šeimą apdraustų jau dabar? 

Įvykus nelaimei mūsų draudimo išmokos užteks jūsų šeimos finansiniam stabilumui išlaikyti sunkiu metu.

#LDpaprastai

Šie klausimai, iškilę porai – visiškai natūralūs. Mes atsakome: asmens draudimas nepriklauso nuo šeimos santuokos statuso. Tad nesusituokusios, bet vaikų turinčios poros (tokios, kaip Domas su Egle) gali drąsiai draustis ir be santuokos liudijimo. Po santuokos nereikės atlikti jokių sutarties pakeitimų, o šeima bus saugesnė jau iš anksčiau.

Pridėsime – draustis naudinga ir neturintiems vaikų. Asmens draudimą turinčioms poroms, kurios ką tik susilaukė naujagimio, mes padovanosime kūdikių draudimą nuo kaulų lūžių.

 

Tad, dar kartą, trumpai – asmens ir šeimos draudimu verta draustis, nes:

  • Jei jūsų šeimą ištiktų nelaimė, mūsų draudimo išmoka prisidės prie Jūsų ir Jūsų šeimos narių finansinio stabilumo nelaimingo nutikimo atveju. Taip jausitės saugesni.
  • Nesijaudinkite, išmoką gauti neužtruks – 3 iš 4 žalų mes atlyginame per dvi savaites.
  • Aktualu, jei esate laisvalaikiu aktyvi šeima: mūsų draudimas galioja sportuojant, tarkime, žaidžiant krepšinį, futbolą, slidinėjant.
  • Tačiau šis draudimas negalios, jei trauma bus gauta užsiimant ekstremaliu, pavojingu gyvybei sportu, ir sportuojantiems profesionaliai.
  • Dienpinigius mes galime išmokėti nelaukdami jūsų nedarbingumo pabaigos. Taip lengviau padengsite kasdienes išlaidas.
  • Bėgant metams, keičiasi visų mūsų gyvenimo būdas. Tad suteikiame galimybę jums kasmet keisti draudimo apsaugą.