Pereiti į pagrindinį turinį

Kasko draudimas

Kasko draudimas
Atlyginame nuostolius, atsiradusius dėl eismo įvykio, ugnies, gamtos jėgų, kitų asmenų piktavališkos veiklos, automobilio ar jo dalių vagystės, stiklo dūžio.
Įvykus draudžiamajam įvykiui draudimo suma nemažėja – ji atkuriama.
Pakaitinį automobilį pristatome per 12 val. į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje ir suteikiame jį visam remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis tvarkomas rekomenduojamame servise.
Gaukite kasko draudimo pasiūlymą:
Nuo ko draudžiame

Nuo ko draudžiame kasko draudimu?

Eismo įvykio. Atlyginsime Jūsų nuostolius, jei per eismo įvykį nukentėtų Jūsų automobilis, nesvarbu, kas yra šio įvykio kaltininkas.
Vagystės. Atlyginsime nuostolius, jei Jūsų automobilis bus pavogtas arba sugadintas bandant pavogti.
Ugnies. Atlyginsime nuostolius, jei Jūsų automobilis bus sugadintas ar sunaikintas dėl gaisro, sprogimo arba žaibo padarytos žalos.
Gamtos jėgų. Atlyginsime audros, liūties, krušos, sniego, potvynio ar nuošliaužos padarytus nuostolius.
Stiklo dūžio. Atlyginsime nuostolius, jei dėl staiga ir netikėtai nutikusio įvykio bus sugadintas ar sunaikintas Jūsų automobilio stiklas (visi automobilio stiklai, taip pat veidrodėliai ir žibintai).
Piktavalių apgadinimo. Atlyginsime nuostolius, jei Jūsų automobilis nukentės dėl kitų asmenų piktavališkos veiklos, vandalizmo.
Dalių vagystės. Atlyginsime nuostolius, patirtus dėl automobilio dalių vagystės ar automobilio sugadinimo bandant pavogti.
Kodėl verta?

Kodėl verta rinktis kasko „Lietuvos draudime“?

Pakaitinis automobilis – ypatingomis sąlygomis!
Pristatysime per 12 val. ir naudositės visą remonto laikotarpį.

Pakaitinį automobilį suteiksime visam remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis bus tvarkomas „Lietuvos draudimas“ rekomenduojamame servise ir jeigu Jūsų automobilio nebus galima suremontuoti per vieną darbo dieną.

Jei dėl sugadinimų Jūsų automobilis negalės dalyvauti eisme nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, pakaitinį automobilį į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje pristatysime per 12 valandų.

Jei dėl sugadinimų Jūsų automobilis galės dalyvauti eisme nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, pakaitinį automobilį į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje pristatysime per 12 valandų nuo tada, kai autoservisas turės remontui reikalingas detales ir priims Jūsų automobilį remontui.

Tik keliais atvejais pakaitinį automobilį suteiksime ribotam, iki 14 d. laikotarpiui: jei Jūsų automobilis yra tvarkomas ne mūsų rekomenduojamame servise, automobilis yra pavogtas, sugadintas nepataisomai arba įvykis įvykęs užsienyje.

Plati techninė pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje visą parą – nuo variklio užvedimo išsikrovus akumuliatoriui iki transportavimo ir nakvynės viešbutyje nebegalint tęsti kelionės. Išsamias techninės pagalbos sąlygas rasite čia.

Vairuotojo ir keleivių apsauga

Jei per eismo įvykį bus sužalotas vairuotojas ir (arba) keleiviai, gausite išmoką, neviršijančią nurodytos draudimo sumos.

Augintinių draudimas

Per eismo įvykį nukentėjus kartu keliaujančiam augintiniui (šuniui ar katei), išmokėsime 200 Eur.

Jūsų turto apsauga automobilyje
Apsaugokite savo daiktus ir vertingą įrangą.

Kartu su automobiliu draudžiame ir jame esančią papildomą įrangą (pvz., garso, vaizdo aparatūrą, navigacijos sistemas, vardinius numerius) ir asmeninius daiktus (pvz., automobilinė vaiko kėdutė, elektrinis paspirtukas, verslui skirti darbo įrankiai ir įranga). Atlyginsime nuostolius iki sutartyje nurodytos sumos. Ne vagystės atveju nuostolius atlyginsime tik tuomet, jei sugadinta ir pati transporto priemonė.

Turto nuostolių atlyginimas kitiems asmenims

Atlyginsime nukentėjusiems dėl jūsų automobilio (iki 20 000 Eur), jei per gaisrą, kilusį jūsų automobilyje, nukentės kitų asmenų turtas, pvz., šalia stovintis automobilis.

Padangų draudimas

Padengsime padangos remonto išlaidas, o jei padanga negali būti remontuojama, tuomet papildomai atlyginsime nuostolius ir už antrą ant tos pačios ašies esančią analogišką padangą. Atlyginama tik už lengvųjų automobilių, kurių bendra masė neviršija 3500 kg ir kurie registruoti kaip M1 arba N1 kategorijos automobiliai, antrąją padangą, pateikus padangų įsigijimą ir apmokėjimą patvirtinančius dokumentus.

Siūlome šiuos draudimo sprendimus verslui
Platesnei apsaugai pagal poreikius.

Galite papildomai įsigyti:

  • kasko parko draudimą, draudžiant 2 ir daugiau automobilių.
  • Transporto priemonių su automobiliais prekiaujančioms organizacijoms skirtais laikinaisiais valstybiniais registracijos numeriais draudimą.
  • Specialiosios paskirties transporto priemonių ir specializuotos technikos draudimą.

Dėl pasiūlymo kreipkitės į savo draudimo konsultantą arba trumpuoju telefonu 1828.

Gaukite kasko draudimo pasiūlymą: