Pereiti į pagrindinį turinį
Kelionė

Jeigu turiu asmens draudimą ar dar turiu draustis kelionių draudimu?

Asta su Nerijumi dievina jėgos aitvarus. Jų svajonių šalis – Brazilija, kurios paplūdimiai vadinami jėgos aitvarų rojumi.

Pagaliau nusipirkus bilietus per Atlantą, porai kilo klausimas – ar jų turimas asmens draudimas apsaugos juos ir kelionėje? Ar būnant užsienyje būtinas kelionių draudimas?

Tokie klausimai – aktualūs ir dažnai pasitaikantys. Mes atsakome:

Kelionės draudimas yra vienintelė draudimo rūšis, kurios paskirtis – pagalba svetur patyrus traumą ar susirgus.

Paprastas asmens draudimas nenumato galimybės gauti išmoką už užsienyje jums suteiktą medicinos pagalbą, gydymą ir transportavimo išlaidas. Be kelionės draudimo už viską turėsite mokėti iš savo kišenės.

  • Kelionių draudimas galioja tik už Lietuvos ribų. Tad, jei planuojate išvykti iš Lietuvos, būtinai apsidrauskite kelionių draudimu.
  • Asmens draudimas galioja visame pasaulyje. Turėdami jį gausite išmoką už patirtą traumą, tačiau jis nepadengs gydymo užsienyje ar transportavimo į Lietuvą.
  • Jei Asta ar Nerijus susižeistų Brazilijoje, ir būtų apsidraudę asmens draudimu, jiems grįžus į Lietuvą pakaktų mums pateikti medicininius dokumentus, ir mes išmokėtume draudimo išmoką, kurios dydis priklausytų tik nuo to, kokius sužalojimus pora patyrė.

 Svarbu įsidėmėti: jėgos aitvarai priskiriami ekstremaliai veiklai, tad tiek kelionių, tieks asmens draudimo sutartys turi būti sudarytos specialiomis sąlygomis. Todėl būtinai, prieš vykdami į kelionę į užsienį, kurioje planuojate užsiimti ekstremalia veikla, būtinai tai paminėkite mūsų draudimo konsultantui. Antraip draudimo išmokos negausite.

Kelionių draudimas per kelias minutes

Ruošiatės keliauti? O ar jau pasirūpinote kelionės draudimu? Jeigu ne, tai galite padaryti per kelias minutes.