Pereiti į pagrindinį turinį
Kelionių draudimas

Kelionėse dažniausiai patiriami nuostoliai ir kaip jiems tinkamai pasiruošti?

Su šeima ilgai planuota ir laukta kelionė į Egiptą pasibaigė prarastu lagaminu bei apsinuodijimu maistu? Jūs šioje situacijoje ne vieni. Iš tiesų, nėra itin svarbu kur keliaujate – šiltus orus gaudote Turkijoje, Ispanijoje ar griebiatės slides į Prancūziją, Austriją – įvairūs netikėtumai, deja, laukia dažno keliautojo. Kokios nenumatytos išlaidos dažniausios ir kaip joms pasiruošti?

„Lietuvos draudimas“ per 2023 m. kelionėse patirtiems nuostoliams padengti išmokėjo apie 1,5 mln. eurų – 20% daugiau nei 2022 m.

#LDpaprastai

Dažniausiai keliautojai susiduria su nenumatytomis išlaidomis dėl ligos, traumos, atšauktų ar nukeltų skrydžių bei vis dažniau prarandamo bagažo.

Rūpesčiai dėl sveikatos ir traumų

Sveikatos sutrikimai dažniausiai fiksuojami keliautojams išvykus į šiltus kraštus. Dažniausiai tai – apsinuodijimai bei peršalimas. Pastarasis ypač dažnai yra siejamas su pietiniuose Europos regionuose itin plačiai naudojamais oro kondicionieriais.

Traumos dažniausiai siejamos su aktyviu sportu – slidinėjimu. Dažniausiai klientai kreipiasi dėl galūnių sumušimų ir lūžių, plyšusių ar patemptų raiščių, sąnarių išnirimų. Todėl svarbu slidinėjimą traktuoti kaip automobilio vairavimą – atidžiai stebėti aplinką, kitus slidininkus ir tinkamai įvertinti savo galimybes.

Dingęs bagažas

Prarasto bagažo skaičius per 2023 m. augo 30 proc., kurie itin nuostolingi šaltuoju sezonu. Tokių nepatogumų galima išvengti neatidedant pasiruošimo kelionei paskutinei minutei. Planuojant keliones naudinga atsižvelgti į tikėtinas rizikas bei pasidomėti kelionių draudimo sąlygomis.

Kelionių draudimas

Kviečiame apsisaugoti nuo netikėtumų kelionėse su „Lietuvos draudimu“.