Pereiti į pagrindinį turinį
Slidinėjimas

Susidūrimas slidinėjimo trasoje – grėsmė pačiam ir kitam, ką siūlo draudikai?

Apie žymaus lenktynininko Michaelio Schumacherio slidinėjimo metu patirtą traumą esate girdėję daugelis. Slidinėjimas – Lietuvoje vis labiau populiarėjantis atostogų leidimo būdas. Kad ir koks smagus jis bebūtų, visada prieš važiuojant slidinėti, verta ir netgi būtina pasirūpinti draudimu. Juk slidinėjimo trasoje galite pakenkti ne tik sau, bet ir sužeisti kitą žmogų. Netyčia taip pat galite sugadinti kitų žmonių daiktus, tarkime, įplėšti brangų slidinėjimo kostiumą, ar įskelti dar brangesnę snieglentę.

Jeigu slidinėdami užsienyje sužalotumėte kitą žmogų, atlygintume jam būtinąsias gydymo išlaidas, neviršijant nurodytos liudijime draudimo sumos.

#LDpaprastai

Tad, prieš vykdami slidinėti, kad ir kuris kurortas tai būtų, apsidrauskite kelionių draudimu. Tai padaryti paprasta:

  • Pirmas žingsnis – pasirinkite kelionių draudimą su slidinėjimo rizika.
  • Antras žingsnis – pasirinkite medicininių išlaidų draudimo sąlygą. Tokiu būdu mes padengsime jūsų gydymą, jeigu kartais jo prireiktų.
  • Trečias žingsnis – pasirinkite civilinės atsakomybės kelionių draudimo sąlygą. Tokiu būdu mes padengsime jūsų kitam žmogui padarytą žalą, tarkime, jei susidurtumėte slidinėjimo trasoje.
  • Įsidėmėkite civilinės atsakomybės draudimas kelionėje dengia jūsų kitų žmonių sveikatai, slidėms ir aprangai padarytą žalą.

Įsidėmėkite: jeigu nukentėjusioji šalis, t.y. žmogus, kurį jūs netyčia sužeidėte arba sugadinote jo daiktus, turi pretenzijų dėl padarytos žalos, jos turi būti pateiktos per draudimo apsaugos galiojimo laikotarpį. Tai reiškia, kad jūs turite nedelsdami išsiaiškinti, ar nukentėjusi šalis turi pretenzijų dėl padarytos žalos, ir, jeigu taip, pareikalauti jų nedelsiant pretenzijas pateikti raštu. Be rašytinio dokumento įvykis nebus laikomas draudžiamuoju.

Kelionių draudimas per kelias minutes

Ruošiatės keliauti? O ar jau pasirūpinote kelionės draudimu? Jeigu ne, tai galite padaryti per kelias minutes.