Pereiti į pagrindinį turinį
rakteliai

Patekau į avariją – kaip gauti pakaitinį automobilį?

Net ir menkiausia avarija – tai ne tik stresas, sugaištas laikas, bet ir galvos skausmas pasirūpinti automobilio remontu bei kaip gyventi įprastą gyvenimą, kol automobilis bus remontuojamas?

Jei patekote į avariją, po kurios kelionės automobiliu tęsti neįmanoma, Jūsų automobilį į servisą nuveš techninės pagalbos tarnyba. Tai – visiškai nemokama ir tuo atveju, jei turite tik privalomąjį draudimą, ir tuomet, jei turite KASKO. Ir visiškai nesvarbu, ar Jūs esate kaltininkas, ar nukentėjęs – po  eismo įvykio Jūsų nevažiuojančiu automobiliu nemokamai pasirūpins „Lietuvos draudimo“ techninės pagalbos tarnyba.

O kas toliau? Kaip gyventi įprastą gyvenimą, judėti mieste ar užmiestyje, vykdyti kasdienes pareigas, vykti į darbą ar vežti į mokyklą vaikus, kol automobilis remontuojamas?

Jei automobilį esate apdraudęs KASKO draudimu, Jums nemokamai bus suteiktas pakaitinis automobilis, jūsų automobilio remonto laikotarpiu.

Jei automobilį esate apdraudęs KASKO draudimu, Jums nemokamai bus suteiktas pakaitinis automobilis, jūsų automobilio remonto laikotarpiu. Pakaitinį automobilį Jums pristatysime į sutartą vietą Lietuvoje ne vėliau kaip per 12 valandų, ir Jūs galėsite toliau gyventi sau įprastą gyvenimą. Pakaitiniu automobiliu galėsite naudotis visą remonto laiką, o baigus remontą jį grąžinti galima Jums patogioje vietoje arba servise, atsiimant savo suremontuotą automobilį. Taip taupomas klientų laikas.

Tuo atveju, jei Jūsų automobilis sudaužytas nepataisomai, pakaitinį automobilį taip pat pristatysime į Jums patogią vietą Lietuvoje ne vėliau kaip per 12 valandų nuo avarijos, o naudotis juo galėsite iki 14 dienų.

Be to, turėdami „Lietuvos draudimo“ KASKO draudimą, gausite dar daugiau nemokamų naudų:
• visapusę techninę pagalbą kelyje Lietuvoje ir Europoje;
• vairuotojo ir keleivių apsaugą;
• augintinių draudimą;
• plačią automobilyje esančio turto apsaugą.

Plačiau apie KASKO draudimo sąlygas skaitykite čia: www.ld.lt/kasko-draudimas