Pereiti į pagrindinį turinį
kasko pakaitinis

Patekau į avariją – kaip gauti pakaitinį automobilį?

Net ir menkiausia avarija – tai ne tik stresas, sugaištas laikas, bet ir galvos skausmas pasirūpinti automobilio remontu bei kaip gyventi įprastą gyvenimą, kol automobilis bus remontuojamas?

Jei patekote į avariją, po kurios kelionės automobiliu tęsti neįmanoma, Jūsų automobilį į servisą nuveš techninės pagalbos tarnyba. Tai – visiškai nemokama ir tuo atveju, jei turite tik privalomąjį automobilio draudimą, ir tuomet, jei turite kasko. Ir visiškai nesvarbu, ar Jūs esate kaltininkas, ar nukentėjęs – po  eismo įvykio Jūsų nevažiuojančiu automobiliu nemokamai pasirūpins „Lietuvos draudimo“ techninės pagalbos tarnyba.

O kas toliau? Kaip gyventi įprastą gyvenimą, judėti mieste ar užmiestyje, vykdyti kasdienes pareigas, vykti į darbą ar vežti į mokyklą vaikus, kol automobilis remontuojamas?

Jei automobilį esate apdraudęs kasko draudimu, Jums nemokamai bus suteiktas pakaitinis automobilis, jūsų automobilio remonto laikotarpiu.

#LDpaprastai

Jei automobilį esate apdraudęs kasko draudimu, Jums nemokamai bus suteiktas pakaitinis automobilis, jūsų automobilio remonto laikotarpiu. Pakaitinį automobilį Jums pristatysime į sutartą vietą Lietuvoje ne vėliau kaip per 12 valandų, ir Jūs galėsite toliau gyventi sau įprastą gyvenimą. Pakaitiniu automobiliu galėsite naudotis visą remonto laiką, o baigus remontą jį grąžinti galima Jums patogioje vietoje arba servise, atsiimant savo suremontuotą automobilį. Taip taupomas klientų laikas.

Tuo atveju, jei Jūsų automobilis sudaužytas nepataisomai, pakaitinį automobilį taip pat pristatysime į Jums patogią vietą Lietuvoje ne vėliau kaip per 12 valandų nuo avarijos, o naudotis juo galėsite iki 14 dienų.

Be to, turėdami „Lietuvos draudimo“ kasko draudimą, gausite dar daugiau nemokamų naudų:
• visapusę techninę pagalbą kelyje Lietuvoje ir Europoje;
• vairuotojo ir keleivių apsaugą;
• augintinių draudimą;
• plačią automobilyje esančio turto apsaugą.

Apsidrauskite kasko draudimu

Sužinokite kasko draudimo kainą ir apsidrauskite internetu