Pereiti į pagrindinį turinį
Pastatai

Butas – toks pats kaip kaimyno, kodėl draudimo kaina skiriasi?

Ne visi kaimynai šnekasi apie pinigus, bet patarimu, kaip rasti gerą meistrą, paslaugą ar produktą pasidalija dažnas. Tyrimai rodo, kad „Lietuvos draudimą“ kitiems rekomenduoja 9 iš 10 klientų.

Pasitaiko, kad klientai savo draugams ir pasiūlymo kainą išduoda. Tada staiga suprantate, kad kaimyno ir jūsų buto draudimo kainos skiriasi. Nors būstai vienodi.

Draudimo pasiūlymo kainą lemia asmeniniai jūsų poreikiai.

#LDpaprastai

Visų pirma, būsto draudimo variantai gali būti trys: minimalus, standartinis ir maksimalus. Nuo šio pasirinkimo priklauso kokią apsaugą mes suteiksime jūsų turtui ir kokia bus paslaugos kaina.

Būsto draudimą gali sudaryti kelių paslaugų rinkinys.

Tarkime, kaimynas Evaldas pasirinko tik pastatų draudimą, nes labiausiai nori apsaugoti sienas, lubas ir grindis. Evaldo draudimas kainuos mažiau negu kaimynės Astos, kuri nori įsigyti ne tik namų apsaugą, bet ir turto bei civilinės atsakomybės draudimą.

Asta apdraudžia daugiau įvairaus turto ir nuo daugiau rizikų. Ji supranta, kad didesnė apsauga – didesnė ir kaina, nors jos buto plotas ir išplanavimas lygiai toks pats, kaip ir kaimyno Evaldo.

Sužinok daugiau apie būsto draudimą

Apsidraudus bus ramiau dėl namų ir juose esančio turto saugumo - galite apdrausti savo kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą bei apsisaugoti nuo padarytos žalos kitiems (pavyzdžiui jei užpiltumėte kaimynus).