Pereiti į pagrindinį turinį
Eismo įvykis

Pakliuvote į eismo įvykį: nufotografuokite jį ir praneškite apie žalą nuotoliniu būdu

Automobilių avarija kelyje vienas nemaloniausių dalykų, kurie gali atsitikti netikėtai. Negana to, kad Jūsų kelionė buvo sutrukdyta, patyrėte stresą ir tikrai vėluosite pasiekti kelionės tikslą, patekus į eismo įvykį ir pildant deklaraciją, ne vieną kamuoja klausimai, ar teisingai su kitu eismo dalyviu nustatė įvykio kaltininką, ar draudimas tiksliai įvertins padarytus nuostolius ir greitai sureguliuos žalą?

Žalų ekspertai ragina pirmiausia nufotografuoti eismo įvykio vietą, o tuomet patraukti automobilius ir imtis pildyti deklaracijas.

#LDpaprastai

Žalų ekspertai puikiai supranta jūsų nuogąstavimus, todėl, kad žalą įvertintų tiksliau ir greičiau, rekomenduoja iškart po eismo įvykio nufotografuoti susidūrusius automobilius ir deklaraciją užpildyti mobiliojoje programėlėje draudimoįvykiai.lt. Visi duomenys ir fotografijos iš įvykio vietos bus automatiškai perduotos „Lietuvos draudimui“. Tokiu būdu žalų ekspertai iškart pradės reguliuoti žalą ir netrukus susisieks su jumis dėl nuostolio atlyginimo būdo.

Jei pildote popierinę deklaraciją, pranešti apie žalą galima nuotoliniu būdu – registruojant įvykį internetu arba savitarnoje. Kartu prisekite ir eismo įvykio bei apgadinto automobilio nuotraukas.

Kodėl svarbu nufotografuoti į eismo įvykį patekusius automobilius ir patį eismo įvykį?

Mantas neseniai pakliuvo į nedidelį eismo įvykį. Kitas vairuotojas jam pasiūlė nuvažiuoti į šoną ir tuomet supildyti deklaraciją. Bepildant vairuotojai susiginčijo dėl kaltės. Automobiliai jau buvo patraukti iš įvykio vietos ir Mantui buvo sunku pagrįsti, kad jis nėra įvykio kaltininkas. Todėl žalų ekspertai ragina pirmiausia nufotografuoti eismo įvykio vietą, o tuomet patraukti automobilius ir imtis pildyti deklaracijas.

  • Pateiktos eismo įvykyje susidūrusių automobilių nuotraukos padės greičiau išnagrinėti žalą;
  • Jei užpildžius deklaraciją kiltų ginčas dėl to, ar teisingai eismo dalyvis prisiėmė kaltę, nuotraukos būtų labai svarus įrodymas ginče.
  • Nuotraukos padeda įrodyti piktavališkų eismo dalyvių ketinimus.
  • Jei turite vaizdo registratorių – išsaugokite įvykio įrašą

Kaip fotografuoti automobilio žalą?

  1. Įvykus eismo įvykiui patariame iškart po susidūrimo nufotografuoti įvykio vietoje sustojusius automobilius, kelyje likusius ratų pėdsakus ir šukes.
  2. Susidūrusius automobilius nufotografuokite iš įvairaus atstumo ir rakurso – kad matytųsi bendra situacija ir apgadinti paviršiai.
  3. Automobilio nuotraukos turėtų būti ryškios, „nesusiliejusios“, kad aiškiai matytųsi paviršiai.