Pereiti į pagrindinį turinį
Verslininkas

Dėl automobilio gedimo teko nakvoti viešbutyje, kas apmokės sąskaitą?

Ar jums yra tekę nakvoti automobilyje? Ar tada jums buvo ketveri ir miegojote susirangęs ant mamai ant kelių? Suaugusiam žmogui automobilio sėdynė niekada neatstos poilsio lovoje. Todėl norime, kad miegotumėte patogiai ir gerai pailsėtumėte, kai staiga toli nuo namų sugenda jūsų automobilis.

Kasko draudimas suteikia pagalbą, jeigu sutrinka jūsų kelionė automobiliu.

#LDpaprastai

Turėdami kasko draudimą galite būti tikri, kad net šaltą žiemos naktį atokiame kelyje neliksite vienas. Jūsų problemą padės išspręsti techninės pagalbos paslauga. Šis paslaugos paketas jums leidžia pasirinkti išeitį, jeigu kelyje nutinka bėda. Viena iš galimybių, sugedus automobiliui, – jums ir jūsų keleiviams nakvoti viešbutyje.

Pasirūpiname nakvyne viešbutyje, kai:

  • jūsų sugedusį arba apgadintą automobilį tenka transportuoti;
  • remonto dirbtuvėse automobilis nesuremontuojamas tą pačią dieną arba jos nedirba.

Jūsų poilsiu viešbutyje rūpinasi mūsų partneriai. Jie atsižvelgia į jūsų buvimo vietą ir pasiūlo patogiausią nakvynės variantą jums ir jūsų keleiviams.

Kokio dydžio išlaidos už viešbutį bus atlygintos, priklauso nuo jūsų kasko draudimo varianto. Atlyginamų išlaidų dydis gali siekti iki 300 eurų arba iki 600 eurų.

Jeigu po įvykio nusprendžiate, kad jums reikia pakaitinio automobilio ar taksi, nakvynės viešbutyje paslauga Jums nebus atlyginama.

Apsidrauskite kasko draudimu

Sužinokite kasko draudimo kainą ir apsidrauskite internetu