1828

Kaip draudimas gali išgelbėti nuo didelių nemalonumų indų parduotuvėje?

lietuvos draudimas, #ldpaprastai, šeimos draudimas, šeima, asmens draudimas, civilinės atsakomybės draudimas, vaikų draudimas, svetimo turto draudimas

Marija ir Loreta išsiruošė pirkti bendradarbės dukrai dovanos vestuvių proga. Moterys nusprendė dovanoti indų servizą – praktiška ir solidi dovana. Deja, išvyka baigėsi ne taip, kaip planuota. Parduotuvėje Loretos paltas užkabino lentynoje buvusį kavinuką, šis su savimi ant žemės nusitempė ir du puodelius. Šukių ir triukšmo buvo daug.

Paaiškėjo, kad naujai atsidariusi parduotuvė dar nebuvo spėjusi apsidrausti savo turto. O sudaužytų trijų vienetų vertė, kartu sudėjus, siekė virš 100 eurų. Loreta mūsų pasiteiravo, ar jos turimas asmens civilinės atsakomybės draudimas galioja tokioje situacijoje.

Civilinė atsakomybė kyla dėl žmogaus veiksmų, kai padaroma žala kitų sveikatai, gyvybei ar turtui.

#LDpaprastai

Mūsų atsakymas buvo teigiamas – po to, kai moteris pas mus užregistravo įvykį ir jo metu patirtą nuostolį, atlyginome parduotuvei už Loretos sudaužytus indus.

Jeigu jums nutiko panaši situacija, turėkite omenyje, kad mes išmokėsime jums pinigus tik tada, jei sugadinote kitų turtą. Svarbu tik, kad daiktų nebūtumėte sugadinę tyčia, ir jų kaina neviršytų jūsų nustatytos metinės draudimo sumos.

Patariame įsidėmėti: jeigu panašiomis aplinkybėmis sugadinote kieno daiktus užsienyje, mes žalą irgi atlyginsime, jeigu tokia eilutė yra jūsų sutartyje. Tad, prieš pasirašydami sutartį, įvertinkite savo gyvenimo būdą – jei dažnai keliaujate, galbūt verta asmens civilinės atsakomybės draudimo sutartyje turėti sąlygą dėl užsienio.

Žalų registravimas internetu arba skambinkite tel. 1828