Pereiti į pagrindinį turinį
Šeima kraustosi

Mano šeima – žmona ir du nepilnamečiai, kiek daugmaž mokėsiu už draudimą?

Sakoma, reikia mokytis iš svetimų klaidų. Po to, kai gerų draugų šeimynoje tėvas neteko darbo, ir iškart po to susilaužė koją, Tomas ir Jorūnė nusprendė apsidrausti. Jų šeimoje – du nepilnamečiai vaikai. Tomo teigimu, geriau jiedviem su Jovita pirma apdrausti vaikus, o paskui apsidrausti patiems. Jovitos manymu, geriau draustis visiems iškart. Ką daryti Tomui ir Jovitai?

Šeimos nariai – Jūsų žmona, vyras, arba sugyventinis(-ė), taip pat vaikai (įvaikiai) ir jų sutuoktiniai (sugyventiniai), vaikaičiai; tėvai (įtėviai), seneliai, broliai, seserys.

#LDpaprastai

Deja, į šiuos šeimos klausimus vienareikšmio atsakymo nėra. Mes rekomenduojame kliautis šiomis gairėmis:

  • Iš klientų patirties žinome, kad daugeliu atvejų drausti visą šeimą kartu labiau apsimoka – už draudimą mokėsite pigiau.
  • Jeigu svarstote, kokios traumos dažniausios įvairiuose amžiaus tarpsniuose, atsakome. Vaikai dažniausiai patiria įvairias traumas, susižeidžia, susilaužo kaulus. Suaugusiems dažnesnės kritinės ligos ir traumos, kurios sukelia nedarbingumą.
  • Tačiau, jeigu vaikas susimušė nesmarkiai, ir atsipirko tik mėlyne ar nubrozdinimu, draudimo išmokos negausite.
  • Svarbu žinoti ir tai – šalia tam tikro dydžio draudimo išmokos dėl nelaimingo atsitikimo papildomai suteikiame galimybę rinktis ir gydymo išlaidų draudimą. Kas tai? Su tokiu draudimu mes papildomai padengsime visas ar dalį asmens, patyrusio traumą, gydymo išlaidas.
  • Pastebėsime, kad dėl skirtingų kaulų lūžių gali būti skirtinga draudimo išmoka (ne vienodas išmokos procentas). Tad tikslią draudimo išmokos sumą sužinosite tik po to, kai jūsų sužalojimus įvertins draudimo ekspertai.
  •  Jeigu vienas iš jūsų šeimos maitintojų nedirba, rekomenduojame iš pradžių drausti dirbantįjį, o vėliau jau kitus šeimos narius.

Apsidrauskite asmens draudimu

Šis draudimas sukurtas tam, kad susižeidus ar susirgus šeima nepajustų finansų stygiaus dėl sumažėjusių pajamų gydantis, o sužalotas ar susirgęs šeimos narys gautų kokybišką gydymą.