Pereiti į pagrindinį turinį

Privalomasis vairuotojų draudimas

Privalomasis vairuotojų draudimas
Nemokama techninė pagalba kelyje, draudžiantis metams
Metinę įmoką galėsite mokėti pasirinktomis dalimis be pabrangimo
Apsidrausite per kelias minutes
Įsigykite privalomąjį vairuotojų draudimą internetu
Auto

Apsidraudus – nemokama techninė pagalba kelyje

Automobilio transportavimas po eismo įvykio

Kai automobilis nėra tinkamas kelionei tęsti, gabenama į artimiausią autoservisą arba Jūsų nurodytą vietą. Norint pasinaudoti paslauga, būtina turėti užpildytą eismo įvykio deklaraciją (tais atvejais, kai policijos kviesti neprivaloma). Apdraustasis turi teisę pasinaudoti transportavimo paslauga vieną kartą dėl vieno įvykio. Įvykių skaičius neribojamas. Galime transportuoti automobilį ir po gedimo ar kitais atvejais su specialia 25 proc. nuolaida. Kainoraštį galite rasti čia.

Transportavimas sumaišius degalus

Gabenama į artimiausią autoservisą, kad būtų išvalyta degalų sistema. Jums tereikės apmokėti sąskaitą už suteiktas paslaugas (degalų sistemos išvalymą). Apdraustasis turi teisę pasinaudoti transportavimo paslauga vieną kartą dėl vieno įvykio. Įvykių skaičius neribojamas.

Automobilio transportavimas sutrikus vairuotojo sveikatai

Kai dėl vairuotojo sveikatos sutrikimo jis pats arba keleiviai išsikvietė greitąją medicininę pagalbą. Transporto priemonė gabenama į artimiausią autoservisą arba Jūsų nurodytą vietą. Apdraustasis turi teisę pasinaudoti transportavimo paslauga vieną kartą dėl vieno įvykio. Įvykių skaičius neribojamas.

Taksi iš eismo įvyko vietos

Po eismo įvykio, kai automobilis nėra tinkamas kelionei tęsti ir gabenamas į Jūsų nurodytą vietą, o kartu važiavę keleiviai netelpa į automobilvežio kabiną. Paslaugą suteiksime iki Jūsų namų arba nurodytos vietos. Paslaugos limitas – 50 eurų. 

Ištempimas užklimpus sniege ar purve

Paslauga teikiama automobilių keliuose ir 5 metrų atstumu nuo kelio ribos. Paslauga teikiama du kartus per kalendorinį mėnesį, bet ne dažniau kaip vieną kartą per septynias dienas.

Avarinis durelių atrakinimas

Paslauga teikiama pametus arba užtrenkus automobilio raktelius salono viduje. Pagal situaciją galimas atsarginio raktų komplekto pristatymas arba avarinis durų atrakinimas. Paslauga neteikiama sugedus arba užšalus spynelei (durų, bagažinės, užvedimo) arba durelėms. Nėra kompensuojamos išlaidos už naujų raktų gamybą ir (arba) programavimą. Paslauga teikiama du kartus per kalendorinį mėnesį, bet ne dažniau kaip vieną kartą per septynias dienas.

Variklio užvedimas išsikrovus akumuliatoriui

Paslauga teikiama du kartus per kalendorinį mėnesį, bet ne dažniau kaip vieną kartą per septynias dienas.

Rato pakeitimas

Paslaugą suteiksime, jei turėsite atsarginį ratą.  Paslauga teikiama du kartus per kalendorinį mėnesį, bet ne dažniau kaip vieną kartą per septynias dienas.

Degalų pristatymas

Pristatysime iki 10 litrų degalų (benzino arba dyzelino).  Jums tereikės apmokėti sąskaitą už atvežtus degalus. Paslauga teikiama du kartus per kalendorinį mėnesį, bet ne dažniau kaip vieną kartą per septynias dienas.

Konsultacija telefonu

Profesionali konsultacija telefonu sugedus transporto priemonei arba patekus į eismo įvykį – padėsime nepasimesti situacijoje. Skambučių skaičius neribojamas.

Privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu (TPVCA) draudžiama:

Kito asmens automobilis ar kita transporto priemonė
Nukentėjusio automobilio vairuotojas
Nukentėjusiame automobilyje esantis turtas
Nukentėjusiame automobilyje esanti papildoma įranga
Jūsų ir kitame automobilyje važiavę keleiviai
Kitas turtas, pvz.: kelio atitvaras, tvora, šviesoforas ir pan.

Įsigykite draudimą su nemokama pagalba kelyje

Susiję produktai

Susisiekite el. paštu

Susisiekite el. paštu info@ld.lt ir su Jumis susisieksime per 1 d. d.

Rašyti laišką

Skambinkite telefonu

Lietuvoje: 1828
Iš užsienio: +370 5 266 66 12

Darbo laikas:
I-IV 8:00–17:00 V 8:00–15:45

Žiniasklaidai

Saulius Abraškevičius
el. paštas:
saulius.abraskevicius@ld.lt