You are here

Senjorų saugumo programa

Norime, kad mūsų šalies senjorai savo namuose gyventų ramiai ir nesibaimintų, jog savo sukauptas santaupas gali tekti paaukoti įvykus netikėtiems įvykiams. Norėdami padėti apsidrausti namus, sukūrėme senjorų saugumo programą, kuri apima:

  • Rūpestingą ir profesionalią konsultaciją senjorams „Lietuvos draudimo“ skyriuose
  • Specialius pagal senjorų poreikius pritaikytus namų draudimo pasiūlymus
  • Galimybę laimėti poilsį Birštone (net 75 prizai!)

KONSULTACIJA SENJORAMS „Lietuvos draudimo“ skyriuose

Kviečiame ateiti į konsultaciją mūsų skyriuose – pažadame atsakyti į visus Jūsų klausimus, detaliai paaiškinti sąlygas ir patarti draudimo klausimais.
Laukiame Jūsų jau dabar!

Mus rasite čia arba skambinkite tel. 1828

SPECIALŪS namų draudimo pasiūlymai

Pasiūlymas galioja fiziniams „Lietuvos draudimo“ klientams, 2017 06 01–2017 09 30 sudariusiems metinę pastatų draudimo sutartį ir pasirinkusiems minimalų draudimo variantą. Pasiūlymo sąlygos taikomos nuolat gyvenamiems mūriniams, stambiaplokščiams butams ir nuolat gyvenamiems mūriniams namams. Klientai, atitinkantys akcijos ,,Poilsis SPA Senjorams” sąlygas, gali laimėti vieną iš 75 prizų. Metinę įmoką galima sumokėti vienu kartu, skaidyti į kelis mokėjimus arba mokėti kas mėnesį, pasirinkus e. sąskaitą. 

GALIMYBĖ LAIMĖTI poilsį Birštone (net 75 prizai!)

Visi 60 metų ir vyresni klientai, 2017 06 01–2017 09 30 sudarę buto arba gyvenamojo namo draudimo sutartis metams, dalyvauja loterijoje ir gali laimėti vieną iš 75 prizų -200 eur vertės dovanų kuponą poilsiui Birštone. Laimėtojas savo patogumui galės pasirinkti ir kitą Lietuvos miestą, kuriame yra įsikūręs bent vienas sveikatingumo centras. Detalias akcijos sąlygas rasite čia: akcijos „Poilsis SPA Senjorams“ sąlygos.

Mus rasite čia arba skambinkite tel. 1828